Metro Wierzbno Mokotow

  • 53 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Metro Wierzbno Mokotow Βαρσοβία απέχει 2 χλμ. από το Πάρκο Pole Mokotowskie και περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Βιέζμπνο. Το διαμέρισμα απέχει 4 χλμ. από σταθμό τρένου Κεντρικός Βαρσοβίας και μόνο 250 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Wielicka 02.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Αυτό το διαμέρισμα έχει κουζίνα εξοπλισμένη με παροχές καφέ και τσαγιού, γυάλινα σκεύη.

Το Ανάκτορο Βιλάνοβ απέχει 6 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει μόλις 5 χλμ. και το αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το διαμέρισμα Metro Wierzbno Mokotow. Το Πάρκο Łazienki βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Metro Wierzbno Mokotow Βαρσοβία
Modzelewskiego Spacious Apartment By Bookinghost
Τιμή μόνο για κινητά

Modzelewskiego Spacious Apartment By Bookinghost

7.2
Καλό 5 σχόλια
275 μ από το κατάλυμα
Mokotow Skyline Panorama Apartment By Bookinghost
Τιμή μόνο για κινητά

Mokotow Skyline Panorama Apartment By Bookinghost

9.2
Άριστο 21 σχόλια
497 μ από το κατάλυμα
Apartment With Air Conditioning Next To Arkadia Park, 38 Sq Meters
Τιμή μόνο για κινητά

Apartment With Air Conditioning Next To Arkadia Park, 38 Sq Meters

9.2
Άριστο 19 σχόλια
586 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warsaw Central Railway Station
    4,3 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 20:00
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Metro Wierzbno Mokotow;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Metro Wierzbno Mokotow περιλαμβάνουν Μουσείο Εξέγερσης Βαρσοβίας, Ανάκτορο Βιλάνοβ καθώς και ΕθΝικό Στάδιο της Βαρσοβίας.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Metro Wierzbno Mokotow;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Metro Wierzbno Mokotow θα είναι 61€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Metro Wierzbno Mokotow;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Metro Wierzbno Mokotow περιλαμβάνουν Miau Cafe και Zjesc kuchnia weganska και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warsaw Central Railway Station
    4,3 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Metro Wierzbno Mokotow Βαρσοβία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο